ATİK AVUKATLIK & DANIŞMANLIK

İstanbul’da 1988 yılında Avukat Şerafeddin Atik tarafından kurulan Atik hukuk Bürosu; hukukun çeşitli alanlarında, uzman avukat kadrosu ile birlikte yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

İstanbul merkezli olarak Türkiye genelinde hizmet veren hukuk büromuz gerçek kişi ve tüzel kişilere yönelik hukuki süreçlerde, çeşitli uzmanlık alanlarında dava takibi, hukuki danışmanlık, önleyici hukuk gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Büromuz yapılan işlemlerde her daim şeffaflık ve hesap verilebilirlik ilkeleri çerçevesinde hızlı ve etkin bir şekilde hareket ederek profesyonel ve nitelikli bir avukatlık hizmeti sunma gayretindedir.

Büromuz bireylerin yanı sıra, ülke genelinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal birçok şirkete dava takibi ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hukuk Büromuz Türkiye’nin en saygın hukuk fakültelerinde yetişmiş, hukuk nosyonunu içselleştirmiş, Türkiye’nin en prestijli büroları ve kurumsal şirketlerin hukuk müşavirliklerinde tecrübe kazanarak bir araya gelmiş, alanında uzman avukat ve danışmanlardan oluşmaktadır. Büromuzun teknik uzmanlık gerektiren çeşitli konularda birlikte hareket ettiği Gümrük Müşavirleri, Sosyal Güvenlik Uzmanları, Mali Müşavirler, alanında uzman akademisyenler gibi proje bazlı çalıştığı danışmanlardan oluşan kurumsal ortakları da bulunmaktadır.